hydrotechSolidny Partner dla Górnictwa
logo
plen


Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego KATOWICE 2015

Firma HYDROTECH S.A. tradycyjnie jak w latach ubiegłych, zaprezentuje swoją ofertę produktową dla górnictwa wspólnie ze swoim niemieckim partnerem handlowym tj. firmą Deilmann Haniel Mining Systems GmbH, której w Polsce jest wyłącznym przedstawicielem.

Oferta składa się z maszyn i urządzeń stosowanych zarówno w wydobywczych systemach ścianowych jak również przy drążeniu wyrobisk korytarzowych, tuneli oraz szybów.

Na stoisku o powierzchni ok. 350 m2 wystawione zostaną m.in.: sekcja ścianowej obudowy zmechanizowanej o podziałce 1,75 m typu HYDROTECH 12/27 POz, skonstruowana z nowoczesnych gatunków stali o podwyższonej wytrzymałości wyposażona w sterowanie pilotowe, przeznaczona do wysokowydajnych ścian (obudowa taka pracuje od końca 2014 w LW Bogdanka), a także innowacyjny kombajn chodnikowy typu DH R75, charakteryzujący się wysoką stabilnością pracy i wydajnością urabiania, oraz możliwością opcji ze zintegrowanym systemem wiercąco-kotwiącym w przypadku występowania trudnych warunków stropowych.

Targowy egzemplarz kombajnu zaraz po wystawie zostanie zainstalowany w wyrobisku podziemnym również w LW Bogdanka.